پيام هاي الكتريكي و پيام هاي شيميايي

Messages electrical and chemical messages

In our legions; day Thursday, the day is a scientific point.
Legion members about issues like how the X system performance, and they study in their research results presented in legion.
Yesterday, Mr Mojtaba member of the legion in neurons practice and research had its contents explained to others.

روز پنجشنبه در لژيون ما ، روز نكته هاي علمي است . در مورد موضوعاتي مثل چگونگي عملكرد سيستم ايكس ، شامل دستگاه عصبي و دستگاه هورموني ، اعضاي لژيون تحقيق مي كنند و مطالبي رو كه تهيه كرده اند ، ارائه مي كنند . ديروز يكي از اعضاي سفر اولي لژيون ( مجتبي ) در مورد سلول هاي عصبي يا همان نرونها اطلاعاتي رو جمع آوري كرده بود و در لژيون براي بچه ها توضيح داد .

در ادامه ، موضوع پيام هاي الكتريكي و پيام هاي شيميايي كه مربوط به دستگاه عصبي و سيستم هورموني مي باشد ، به بحث گذاشته شد .

به طور كلي ، فرآيند اطلاع رساني در بدن ما به دو شكل  انجام مي شود . انتقال الكتريكي پيام ها كه توسط نوروترانسميترها و سيستم عصبي انجام ميشه و انتقال شيميايي پيامها كه توسط هورمون ها و سيستم غدد درونريز صورت مي گيره . اين دو سيستم كه زير مجموعه سيستم ايكس هستند ، تفاوت هاي زيادي دارند ، براي مثال يكي از تفاوت هاشون در اينه كه انتقال الكتريكي بسيار سريع و در كسري از ثانيه انجام ميشه اما انتقال شيميايي كه توسط هورمونها انجام ميشه ، سرعتش خيلي كمتر از پيامهاي الكتريكي هست .تصاوير مربوط به عملكرد نرونها هم با كامپيوتر به بچه ها نشون داده شد .پنج شنبه آينده ، ادامه همين بحث .

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در جمعه ۳۰ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 19:57 |

Learnin how to use web

Our lesson today, legion, how to work with the Web.
Today, four members of their computers were brought in along with their legion.
we also visited from Mr. William White page in congress website.

امروز برای اولین بار در لژیون ، برنامه آموزشی آشنایی و کار با سایت کنگره و وبلاگ های مربوطه را داشتیم.

۴ نفر از اعضای لژیون کامپیوترهای همراه خود را آورده بودند و در طول ساعت آموزشی لژیون تمامی اعضاء با چگونگی کار کردن با سایت کنگره آشنا شده و از بعضی مطالب سایت دیدن کردیم.

ضمنا از سایت آقای ویلیام وایت  هم دیدن کرده و متون انگلیسی مصاحبه ویلیام وایت با آقای مهندس٬ کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر و کتاب عشق (چهارده وادی برای درمان) را هم دیدیم.

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در سه شنبه ۲۷ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 22:43 |

امواج بازدارنده و ذهن

Mind and inhibitors waves

دیروز طبق روال روزهای یکشنبه ، موضوع درس لژیون سی دی های جهانبینی آقای امین دژاکام بود .

این هفته سی دی امواج بازدارنده و ذهن را اعضای لژیون گوش کرده بودند و باید در لژیون کنفرانس می دادند . موضوع خیلی جالبی بود . به طور کلی ، ذهن از پیچیدگی های خاصی برخوردار است که در این سی دی تا حدودی با عملکرد ذهن و استفاده نیروهای منفی و بازدارنده از ذهن برای متوقف کردن ما در رسیدن به اهداف مثبت ، آشنا می شویم . ذهن مرکز مانیتورینگ شهر وجودی ماست . ذهن جایی است که انرژی ما بین نیروها و حس های ما تقسیم میشود . ذهن از خودش استقلال نداشته و فقط تصاویر مربوط به تفکرات ، حس ها و خواسته های ما رو به نمایش در می آورد . تصاویر ذهنی می تواند یک مسئله کوچک را خیلی بزرگ و یا یک مسئله بزرگ را خیلی کوچک جلوه دهد .

خلاصه ای از مطالب  سی دی امواج بازدارنده و ذهن آقای امین دژاکام در ادامه مطلب

 Course Legion inhibitors waves and mind we had yesterday Legion members had listened to this lesson and should be talked about in the Legion. The mind itself has no independent thoughts and images about us bring to the showMind is center monitoring of our city Although . The second part of this lesson we talk about next week.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۲۶ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 10:12 |

در روز پنج شنبه مورخ 90/2/22 در محل شعبه شاد آباد  تولد یکسال رهایی محمد عزیز رهجوی آقای پیرایی را و جشن گرفتیم.

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 22:18 |

در روز سه شنبه طبق معمول راس ساعت ۷ لژیون حالت رسمی به خود گرفت و آموزش را شروع کردیم. ضمنا امروز ۳ میهمان عزیز و ویژه در لژیون ما حضور داشتند که از شعبه اصفهان تشریف آورده بودند و۲ نفر از آنها (آقاعبدالله و آقاشاپور) از رهجوهای آقای خدامی بودند که هم اکنون خود کمک راهنما هستند و در نمایندگی اصفهان کنگره ۶۰ مشغول به خدمت هستند و نفر سوم آقا مهدی ازخدمتگزاران شعبه اصفهان در زمینه ورزش والیبال هستند.

موضوع این هفته راجع به وادی سیزدهم بخش خطوط عقل، عشق و ایمان بود که با سخنان آقای خدامی شروع شد که فرمودند : بهشت موعودی که خداوند توسط پیامبران و کلام الله انسان ها را با آن آشنا میکند و نوید آن را میدهد در درون انسانهاست و این عملکرد شخص است که باعث میشود در بهشت اعمالش زندگی کند و یا بلعکس؛ و رابطه مستقیمی دارد با اینکه ما چه رفتار و کرداری میکنیم و در صراط مستقیم هستیم یا در قعر تاریکی ها ؛ یعنی اگر ما در صراط مستقسم باشیم و عملکرد خوبی داشته باشیم از تمام کارهایمان لذت میبریم و گویی در بهشت خود ساخته امان نفس میکشیم و روزگار میگذرانیم و اگر در سمت تاریکی ها و فسق و فجور باشیم مطمئنا در جهنم اعمال و کردار خود غوطه وریم. و این تمثیل های که در کلام الله در مورد بهشت آمده بخاطر این است که ما با ماهیت قضیه آشنا شده و بدانیم اگر در صراط مستقیم و در سمت روشنایی ها باشیم زندگی برایمان همچون آب زلال، شیر و عسل شیرین و گوارا خواهد بود.

در ادامه اعضای لژیون هرکدام قسمتی از وادی را روخوانی کرده و برداشت خود را از آن قسمت در لژیون توضیح دادند.

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 0:0 |

در روز جمعه ۱۶/۲/۹۰ در پارک طالقانی و در ادامه سری مسابقات فوتبال جشنواره عقاب طلایی یک بازی حساس و زیبا برگزار شد و تیم لژیون علی خدامی در مقابل تیم لژیون مهدی سهیلی قرار گرفت وبه پیروزی ۲ بر یک رسید.

با این پیروزی تیم لژیون به صدر نشینی در گروه خود تداوم بخشید و تنها یک بازی دیگر از دور گروهی بازیها دارد که حساس ترین آنها نیز می باشد. بازی آخر در مقابل تیم لژیون علی صداقت که تعیین کننده تیم اول صعود کننده از این گروه می باشد.

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در شنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 19:25 |
در روز پنج شنبه طبق معمول هر هفته تولد رهایی یکی از مسافرین را در شعبه شادآباد جشن میگیریم، ولی برای لژیون ما این هفته یک تولد خاص بود....


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در شنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 18:55 |

از طرف اعضاي لژيون ، كسب درجه راهنمايي و شال آبي توسط آقاي محمد صادق صداقت فرد ( عموي لژيونيمان ) را  به خودشان و اعضاي لژيونشان تبريك مي گوييم و اميدواريم استادان بيشماري را براي كنگره ۶۰ تربيت نمايند .

from Members of the legion, get degrees and scarf blue guide by Mr. Mohammad Sadegh sedaghat fard (uncle legion) to themselves and members of his legion Congratulations and hope to countless teachers should train for the c60.

    

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در سه شنبه ۱۳ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 11:11 |

You are invited to celebrate emancipation

تو اين عكس ، او آقايي كه بارو بنديلش رو به چوب بسته و روي دوشش گذاشته ، اسمش هست حسن فراهاني .

اون آقايي كه هم خيلي با تمئنينه با چوبدستي راه ميره ، اسمش هست عباس آقايي . احتمالاً هر دوشون معرف حضور هستن . از فعالان ورزش و تربيت بدني كنگره 60 در پارك طالقاني هستند . اولي از ورزشبانان واليبال و دومي از مرزبانان پارك طالقاني .

اين هفته در نمايندگي شادآباد جشن اولين سالگرد رهايي و آزادي حسن فراهاني رو برگزار مي كنيم .

حسن موقعي كه اومد به كنگره ، روزي100 تا ( يكصد عدد ) بله صد تا ديفنوكسيلات مي خورد . در كنارش چيزهاي ديگه هم مثل ترياك مصرف مي كرد . سفر اول يا درمانش رو با روش DSTو داروي اپيوم شروع كرد و بعد هم موفق شد بره تو ليست OT و با اپيوم تينكچر درمانش رو ادامه بده . حسن موفق شد سفر اول رو تموم كنه و به رهايي برسه . پنجشنبه اين هفته در شادآباد تولدشه .  تولد يك سالگي . بچه هاي ل‍‍ژيون همه لباس سفيد مي پوشن . مطمئناً تولد زيباييه و اگه تشريف بياريد خوشحال ميشيم .

Next Thursday we celebrate the first anniversary of the liberation and treatment of Mr. Hassan Farahani. The ceremony will be held in c60 branch Shadabad . Hassan came when the Congress, of consumer-type drugs and narcotics were also opium. His treatment lasted one year. Now he goes through treatment a year and he has a very good condition and is present in legions volleyball team. He Treatment with DST method and Opium Drug 


اكنون بر سروش  دلها نقش آذين مي بنديم ...

بر فراز ارتفاعات گدوک

 

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 18:43 |

روز جمعه مورخه 9/2/90 در هفته اول از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی از مسابقات والیبال جشنواره عقاب طلایی، تیم لژیون علی خدامی در برابر تیم نمایندگی شعبه رباط کریم که یکی از بهترین تیم های حاضر در این دوره و قهرمان چند دوره از مسابفات سالهای گذشته میباشد قرار گرفتند.

دو تیم با انجام یک بازی دلچسب و زیبا، تماشاگران زیادی را به تماشای این مسابقه کشیدند و در پایان تیم نمایندگی شعبه رباط کریم با نتیجه سه بر دو ، وبا اختلاف کمی تیم لژیون علی خدامی را شکست داد.

پنج هفته و پنج بازی نفس گیر دیگر از این مرحله بازیها باقی مانده و دو تیم از هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد.

On Friday last week, and far back in the championship volleyball Golden Eagle Festival, our legion team vs. team robat karim, providing a very beautiful game, with the result of two against three opponents to be transferred

                            

                  

                    

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 12:34 |

روز جمعه مورخه 9/2/90 در ششمین هفته از دور برگشت سری مسابقات فوتسال جشنواره عقاب طلایی تیم لژیون علی خدامی در برابر تیم لژیون حسن یادگاری قرار گرفت و در پایان با کسب یک برد دیگر با نتیجه پنج بر یک و با احتساب نتیجه ای که تیم نماینده شعبه هیدج در مقابل تیم حریفش گرفت عملاً به دور بعدی مسابقات صعود کرد و دو بازی باقیمانده تنها برای تعیین صدر نشین گروه اهمیت دارد و مهمترین بازی این گروه برای تعیین تیم اول، مسابقه آخر تیم لژیون علی خدامی در برابر تیم لژیون علی صداقت است.

On the last day of last week, and far back in Futsal Golden Eagle Festival, our legion team in front of Mr. Hassan yadegari Taking legion team concluded scored five goals against one succeeded. The tournament was attended by the treatment of addiction will be held

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 12:28 |

هفته راهنما بر تمامی راهنمایان عزیز کنگره 60 مبارک و پرشگون باد.

The guide week is blessed  for all guides of c60

امید که همواره بتوانیم سپاسگزار گوشه ای از زحمات این عزیزان بزرگوار باشیم.

   

 

 

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 12:22 |

نا امیدی Despair

دیروز یکشنبه طبق برنامه هفتگی دستور جلسه لژیون سی دی های جهانبینی آقای امین دژاکام بود .

این هفته نوبیت سی دی نا امیدی بود .

نا امیدی یکی از حس های بسیار مخرب و ویرانگری است که قطعاْ به سراغ هر مصرف کننده ای خواهد رفت . نا امیدی از درمان ناامیدی از ادامه زندگی و مسایل دیگر . افرادی که دچار این حس می شوند ممکن است که در مراحل پیشرفته دست به خودکشی و انتحار بزنند . این حس ممکن است در طول درمان و سفر اول و یا بعد از درمان و سفر دوم نیز به سراغ هر کدام از ما بیاید .

مهم این است که بدانیم در برخورد با این این حس از چه تاکتیک و تکنیکی استفاده کنیم . در آموزش های جهانبینی کنگره ۶۰ مهمترین مطالبی که می توان در این خصوص پیدا کرد به جزوات جهانبینی و همینطور وادی دوم بر می گردد .

وادی دوم نقش خیلی مهمی در خنثی سازی تدابیر نیروی منفی در ایجاد حس نا امیدی دارد . وقتی مفهوم وادی دوم را درک کنیم تا حد زیادی حس ناامیدی در ما از بین می رود .

انسان دشمن بیرونی ندارد . هیچ نیرویی نمی تواند از بیرون ما را متوقف یا نابود کند . تنها نیرویی که می تواند ما را متوقف کند و در نهایت نابود کند در درون خود ماست . وقتی موتورهای محرک ما از درون خاموش شود ما می ایستیم و صبر می کنیم تا نیروی منفی به طور کامل ما را نیست و نابود کند .

نا امیدی خاموش کننده موتورهای درونی ماست . اگر موتورهای ما از درون یا به عبارتی حس زندگی و حرکت و امید و عشق در ما روشن و زنده باشد مانعی وجود ندارد که نتوانیم از آن عبور کنیم .

در این جلسه اعضای لژیون در مورد برداشت خود از این سی دی صحبت کردند . استادی این جلسه به عهده آقای علی اوژن بود .

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۱۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 11:4 |
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در جمعه ۹ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 9:58 |

روز هاي پنجشنبه به دليل كمي وقت ، معمولاً موضوع درس لژيون توسط اعضاي لژيون انتخاب ميشه با توجه به نظر اكثريت . در اين جلسه موضوع ترس انتخاب شد و در موردش صحبت شد .

در نهايت به اين نتيجه رسيديم كه ترس ساختاري هست كه در صور پنهان انسان تعبيه شده و به صورت طبيعي ما رو از خيلي خطرات و آسيب ها حفظ ميكنه . به اين صورت كه ترس به صورت طبيعي و در حد نرمال باعث ميشه ما خيلي كارهاي خطرناك رو انجام نديم . ترس براي حفظ ما از خطرات و آسيبها مفيد است . مثل ترس از سرعت زياد يا رانندگي بد . مثل ترس از ارتفاع و خيلي ترس هاي ديگه كه كاملاً طبيعي هست و بايد باشه و اگر نبود ، شايد ما خيلي زود به دليل انجام كارهاي خطرناك از بين مي رفتيم . البته اين ترس آزاردهنده نيست و توام با تفكر و تعقل هست .

اما همين ساختار كه وجودش لازمه ، بعضي وقتها به وسيله ساختارهاي منفي كه در شهر وجوي ما حضور دارند ، منحرف ميشه و به صورت عامل بازدارنده جلوي پيشرفت ما رو ميگيره . مثل ترس از درمان اعتياد . مثل ترس از مشاركت و صحبت در جمع و خيلي ترس هاي منفي و غير طبيعي ديگه . اين نوع ترس آزاردهنده است و با تفكر و تعقل همراه نيست . در جزوه جهانبيني آقاي امين دژاكام هم اومده كه ترس يكي از اضلاع مثلث جهالته و جلوي ضلع تفكر در مثلث دانايي رو ميگيره . براي از بين بردن اين نوع ترس ها ، حركت در صراط مستقيم ، آموزش ، تمرين و فرار نكردن از رويارويي با ترس هاي از اين دست و به طور كلي ، دانايي و بالارفتن سطح انرژي ، ما رو به جايي ميرسونه كه از اين مانع قدرتمند نيروي منفي عبور كنيم .


+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در جمعه ۹ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 9:26 |
روز پنجشنبه در كنگره 60 نمايندگي شادآباد ، نهمين سالگرد رهايي و آزادي آقاي علي حجازي ، يكي از كمك راهنمايان كنگره 60 جشن گرفته شد .

جالبه بدونيد كه آقاي علي حجازي اولين كسي بود كه در كنگره 60 ، بعد از 6 سال رهايي با روش سقوط آزاد ، تصميم گرفت كه با متد DST و داروي اپيومOpium دوره درمان اعتياد رو طي كنه . او بعد از شش سال رهايي با روش قطع ناگهاني يا سقوط آزاد ، متوجه شد كه درمان نشده و به تعادل نرسيده و سيستم ايكس در شهر وجوديش درست كار نمي كنه .

در حال حاضر افراد زيادي در كنگره 60 كه روش درمانيشون درست نبوده ، با متد DST و داروي اپيوم يا ترياك يك بار ديگه سفر اول را گذرانده اند ، اما 4 سال پيش اين حركت ، كار ساده اي نبود و شهامت زيادي نياز داشت . به هر حال كسي كه اين راه رو براي بقيه باز كرد ، آقاي علي حجازي بود .

علي حجازي رهجوي آقاي ترابخاني هستند و در حال حاضر در نمايندگي شاد آباد لژيون دارند . همسفرشون هم در گروه خانواده كمك راهنما هستند و لژيون دارند .

از طرف اعضاي لژيون ، نهمين سالگرد رهايي و آزادي آقاي علي حجازي رو به خودشون ، خانوادشون و مخصوصاً اعضاي لژيونشون تبريك مي گوييم و براشون آرزوي بهترينها رو داريم .

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در جمعه ۹ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 8:47 |
ديروز سه شنبه در محل نمايندگي شادآباد ، اعضاي لژيون بعد از اتمام كارگاه آموزشي خصوصي ويژه آقايان مسافر ، در ساعت 6/30 صندليهاي خود را در محل لژيون قرار دادند و بعد از نيم ساعت تايم آزاد و صرف چاي و سيگار ، راس ساعت 7 با صداي تك زنگ آغاز به كار لژيونها ، سيگارها خاموش شد و لژيون شروع شد .

در لژيون ما از ساعت 7 تا ساعت 8 كه ساعت پايان لژيونها مي باشد ، كسي سيگار نمي كشد . در اين روز با نظر خواهي از اعضاي لژيون ، موضوع تفاوت افكار با تفكر به عنوان دستور جلسه انتخاب شد . استادي لژيون در اين روز به عهده آقاي عباس آقايي بود .

با توجه به اينكه وادي اول از چهارده وادي ريكاوري و درمان اعتياد در كنگره 60 به موضوع تفكر اختصاص دارد ، لذا اين موضوع براي اعضا اهميت خاصي دارد و معمولاً در سبد پيشنهادات براي دستور جلسه ، موضوع تفكر

وجود دارد .+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در چهارشنبه ۷ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 22:25 |
 

                                          بسم الله الرحمن الرحیم                                مورخ : ۴/۲/۱۳۹۰

حاضرین : ۲۱ نفر

سفر اولی ها : ۱۴ نفر

سفر دومی ها : ۷ نفر 

دستور جلسه : سی دی از فرمانبرداری تا فرماندهی

جلسه لژیون با استادی آقای خدامی راس ساعت ۱۹ تشکیل شد و بچه های لژیون می بایست طبق


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۵ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 12:38 |
 

دیروز ، یکشنبه ، ۴/۲/۹۰ موضوع درس لژیون ، از فرمانبرداری تا فرماندهی ، از سری سی دی های جهانبینی آقای امین دژاکام بود .

اعضای لژیون ، در طول هفته گذشته فرصت داشتند تا این سی دی را گوش کنند و در لژیون برداشت خود را ارائه کنند .

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در دوشنبه ۵ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 10:9 |

سعیدشاهوار آنتی ایکس تریاک مدت سفر ۱۱ ماه راهنما کلنل سهیلی با داروی OT

محمد تقی وکیل صادقی

آنتی ایکس تریاک مدت سفر ۱۲ ماه راهنما آقای ظهراب نیا با داروی اپیوم

فرهاد قرایی ،آنتی ایکس تریاک ،مدت سفر ۱۷ ماه ،راهنما آقای رمزی ،با داروی اپیوم


+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در یکشنبه ۴ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 17:11 |
تیم باستانی شعبه شادآباد کنگره 60 ، که متشکل از 12 نفر از مسافران شعبه شادآباد میباشند دو روز در هفته در زورخانه شیرافکن زیر نظر یکی از مربیان برجسته ورزش زورخانه ای که خود قهرمان سابق این رشته ورزشی بوده به تمرین های ورزش باستانی می پردازند و خود را برای مسابقات آماده میکنند.

+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در شنبه ۳ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 19:27 |
 

                                           به نام ایزد یکتا                             پنج شنبه مورخ : ۱/۲/۱۳۹۰ 

                             

 

                                                                                                                   

دستور جلسه لژیون : صداقت و راستگویی 

حاضرین : ۲۰ نفر

سفر اولی ها : ۱۴ نفر

سفر دومی ها : ۶ نفر 

جلسه لژیون با توجه به برگزاری مراسم تولدها در روز پنج شنبه با مقداری تاخیر راس ساعت ۱۹:۴۰ دقیقه

با استادی آقای خدامی آغاز شد .

در ابتدای جلسه آقای خدامی فرمودند : دو نیروی الهی فسق و فجور و تقوی (مثبت و منفی )


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در جمعه ۲ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 3:54 |

بر فراز ارتفاعات گدوک (فیروزکوه)

بر فراز ارتفاعات گدوک
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در پنجشنبه ۱ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 12:33 |
 

                                           بسم الله الرحمن الرحیم                     سه شنبه : ۳۰/۱/۱۳۹۰ 

                                                                                                    

دستور جلسه لژیون : مطالعه کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر ( تصاویر دوم و سوم نبرد درون )

حاضرین : ۲۱ نفر

سفر اولی : ۱۵ نفر

سفر دومی : ۶ نفر

جلسه لژیون راس ساعت ۱۹ با استادی آقای خدامی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه آقای خدامی فرمودند : نبرد درون معمولا در مرحله نفس لوامه صورت می گیرد و این جنگ بین


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط گروه وبلاگ نویسان لژیون در پنجشنبه ۱ اردیبهشت۱۳۹۰ و ساعت 2:26 |